Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

22 °C

Ви тут: Новини >> 3 інвалідні візки передано кременчужанам, які опинилися в складних життєвих обставинах

3 інвалідні візки передано кременчужанам, які опинилися в складних життєвих обставинах

Травень 25, 2016

3 інвалідні візки передано кременчужанам, які опинилися в складних життєвих обставинах

Сьогодні громадська організація «Нове серце Кременчук» в рамках благодійної допомоги  вручила 3 інвалідні візки кременчужданам із обмеженими фізичними можливостями, які стоять на обліку та обслуговуються спеціалістами Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів Автозаводського району.
На заході були присутні заступник міського голови Ольга Усанова, директор департаменту праці, соціального захисту населення та питань АТО Володимир Поляков, депутат Кременчуцької міської ради Григорій Угніч, керівник Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів Автозаводського району Лариса Дзюба та соціальні працівники, які доглядають за хворими кременчужанами. Ольга Усанова передала слова подяки від міського голови Віталія Малецького очільнику ГО «Нове серце Кременчук» за те, що діяльність організації пов’язана з допомогою кременчужанам, які потрапили в складні життєві обставини.  Колектив громадської організації є ініціатором багатьох соціальних проектів, якими охоплюються соціально вразливі верстви населення, а працюють в ній люди з чуйними до чужої біди серцями. Вона підкреслила, що Кременчуцька міська влада високо оцінює діяльність ГО «Нове серце Кременчук» та пообіцяла всіляку підтримку в реалізації їх проектів.
Особливі слова подяки благодійникам були висловлені соціальними працівниками, які доглядають за людьми з обмеженими фізичними можливостями. Вони наголосили, що тепер їх підопічні отримують нові можливості, стануть більш самостійними в своїх рухах.
Керівник громадської організації Анатолій Марченко зазначив, що до кінця року він і його колеги планують передати ще 130 таких візків кременчужанам із вадами здоров’я.


Фотогалерея