Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> Водіїв маршруток, які відмовлятимуть учасникам АТО в безкоштовному проїзді, звільнятимуть

Водіїв маршруток, які відмовлятимуть учасникам АТО в безкоштовному проїзді, звільнятимуть

Травень 25, 2016

Водіїв маршруток, які відмовлятимуть учасникам АТО в безкоштовному проїзді, звільнятимуть

Конкурсний комітет на визначення перевізника тимчасово призупинив свою роботу з метою отримання роз’яснень із Міністерства інфраструктури України щодо порядку формування складу конкурсного комітету. Таке рішення було ухвалено більшістю голосів.
Нагадаємо, що сьогодні мав відбутися конкурс на визначення перевізника на маршрути № 15 – б, 18 і 30. Втім,  від депутата міської ради Олександра Кальченка, керівника ГО, яка об’єднує учасників АТО, Миколи Кравченка надійшла ціла  низка зауважень стосовно процедури проведення самого конкурсу та формування складу  конкурсного комітету. Головуючий на засіданні заступник міського голови Валерій Декусар вислухав усіх виступаючих, пообіцяв  розглянути кожне звернення та запропонував підтримати пропозицію члена конкурсного комітету Тамари Горбенко про тимчасове призупинення роботи комітету  до отримання роз’яснень профільного міністерства.  
Стосовно того, що в кременчуцьких маршрутках трапляються випадки, коли у безкоштовному проїзді відмовляють учаснику АТО, то Валерій Декусар категорично заявив, що на кожну скаргу з цього приводу кременчуцька міська влада реагуватиме жорстко - водіїв, які вчинятимуть такі дії, будуть звільняти.

Фотогалерея