Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

22 °C

Ви тут: Новини >> Санітарні лікарі закликають кременчужан не порушувати

Санітарні лікарі закликають кременчужан не порушувати

Травень 26, 2016

Санітарні лікарі закликають кременчужан не порушувати

Санітарні лікарі Кременчука звертаються до кременчужан із проханням під час перебування на дачах, відпочинку за межами міста не порушувати правил поведінки з тваринами, не провокувати їх до нападів. Власникам домашніх  тварин радять не нехтувати правилами  утримання та вигулу своїх улюбленців .
Санлікарі нагадують, що стан інфекційної та неінфекційної захворюваності, масових та поодиноких випадків інфекційних захворювань та отруєнь в місті та районі  контролює Кременчуцький міськрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» (Кременчуцькій МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ ДСЕСУ), розташований за адресою м. Кременчук, вул. В.Бойка,18 (будівля колишньої міської Санепідстанції).
За інформацією, Кременчуцького міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», цього місяця до травматологічних пунктів лікувальних закладів  звернулося 5 мешканців міста, які постраждали на території дачного кооперативу «Чайка» в с. Самусіївка Кременчуцького району від укусів, нанесених їм однією собакою. Серед постраждалих – четверо дорослих та  одна дитина – підліток 15 років. Станом на 25.05.16р. двоє дорослих та дитина  отримали призначення на антирабічні щеплення та розпочали лікування. Від тварини було відібрано матеріал, який із метою виявлення збудника сказу направлений на лабораторне дослідження в лабораторію ветеринарної медицини м. Полтави.