Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

21 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці нагородили переможців конкурсу відео роликів «Разом за добро!»

У Кременчуці нагородили переможців конкурсу відео роликів «Разом за добро!»

Травень 26, 2016

У Кременчуці нагородили переможців конкурсу відео роликів «Разом за добро!»

Конкурс відеороликів “Разом за добро” проводиться в  нашому місті третій  рік поспіль та є одним із проектів, передбаченим для реалізації  Комплексною програмою «Молодь Кременчука» на 2016-2020 роки.  Його основною метою є профілактика соціально-негативних явищ у молодіжному середовищі шляхом зйомки відео роликів самими представниками учнівської та студентської молоді. Організаторами конкурс відеороликів “Разом за добро” є управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради; департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради; Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді; Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій; Молодіжний Парламент Кременчука; Фонд народонаселення ООН в Україні.  Учасникам конкурсу було запропоновано зняти відеороліки  з 9-ти тем на вибір.
Варто відмітити, що цього року на розгляд журі конкурсу «Разом за добро»  було надано 34 відероліки, які в Інтернет - мережі отримали понад 20 тисяч переглядів. Серед тих, хто долучився до оцінювання конкурсних робіт були респонденти з 15 країн світу. Цьогорічним нововведенням проекту стало доповнення його ІІІ категорією, до якої були зачислені громадські організації, пересічні кременчужани, а також колективи закладів позашкільної освіти.
Участь у церемонії нагородження переможців взяли міський голова Віталій Малецький, його заступники Ольга Усанова та Руслан Проценко, керівник апарату мыського голови  Світлана Пищита, представник Фонду народонаселення ООН Андрій Поштарук. Віталій Малецький наголосив, що в порівнянні з іншими молодіжними проектами цей конкурс достатньо молодого віку. Однак, беручи до уваги кількість конкурсних робіт і кількість їх переглядів в Інтернеті, можна зробити висновок, що він став популярним у суспільстві. Керівник міста наголосив, що цінним є те, що його заснувала молодь та його учасниками здебільшого є підростаюче покоління кременчужан. Саме ті, на кого в майбутньому покладатиметься відповідальність за міста та нашу країну, наразі намагаються не тільки побачити соціальні проблеми суспільства, а й знайти їх шляхи вирішення, привернути до них  увагу влади. Керівник міста подякував Фонду народонаселення ООН за підтримку в тому числі і фінансову, яку вони надають у реалізації різних кременчуцьких молодіжних проектів.  
Представник Фонду народонаселення ООН Андрій Поштарук відмітив, що у Кременчуці ведеться велика цілеспрямована робота в частині  реалізації молодіжної політики. Подібні проекти є цьому яскравим підтвердженням. Він зазначив, що дуже добре, що молодь самостійно спроможна  визначатися з проблемами, робить кроки в бік їх вирішення. Андрій Поштарук наголосив, що саме такі представники молодого покоління стануть успішними лідерами нашої країни.
Переможцями конкурсу відео роликів «Разом  за добро! – 2016» у 1 категорії стали колективи загальноосвітніх закладів:

Школа №12 – 1 місце
Школа №10 – 2 місце
Школа №19 – 3 місце.
Переможцями конкурсу відео роликів «Разом  за добро! – 2016» у 1І  категорії стали наступні колективи закладів вищої освіти 1 – 4 рівнів акредитації :

Медколедж ім. В. Литвиненка – 1 місце
Педколедж ім.. А. Макаренка – 2 місце
ВПУ №7 – 3 місце.

Переможцями конкурсу відео роликів «Разом  за добро! – 2016» у 1ІІ
категорії  стали:

учениця школи 323 Анастасія Косенко – 1 місце
учень ліцею №5  Володимир Комар – 2 місце
колектив Кременчуцького міського центру позашкільної освіти – 3 місце.

Учасників конкурсу, які посіли 1 місця, нагородили екшен- відеокамерами, 2 місця – акустичними системами, а 3 місця – фотоапаратами.
Колективи ліцею №11 та школи №23 отримали спецпоарунки від журі конкурсу –флешки.Фотогалерея