Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

22 °C

Ви тут: Новини >> Кременчуцька міська влада посадила за стіл перемовин забудовника та мешканців вул. Велика Набережна

Кременчуцька міська влада посадила за стіл перемовин забудовника та мешканців вул. Велика Набережна

Травень 26, 2016

Кременчуцька міська влада посадила за стіл перемовин забудовника та мешканців вул. Велика Набережна

Конфлікт між забудовником і жителями Першого Занасипу триває. Полягає він у тому, що за адресою вул.Велика Набережна, 1, 5, 7 і 9  планують звести 9-ти поверхівку, однак жителі мікрорайону категорично висловлюються  проти початку будівництва. Сьогодні під головуванням заступника міського голови Дмитра Кравченка була організована чергова зустріч між громадою мікрорайону на чолі з депутатом Кременчуцької міської ради Валентиною Гордєєвою  із представниками будівельної компанії,  під час якої  її учасники мали б з’ясувати всі спірні питання, досягти порозуміння в даній ситуації.
Головуючий на зустрічі дав змогу представникам кожної сторони висловити свою точку зору щодо можливості будівництва багатоповерхівки в вищезазначеному мікрорайоні. Зокрема,  представники будівельної компанії надали роз’яснення з посиланням на проведені експертизи щодо дотримання норм світлового режиму у будинках, які будуть сусідами з новою багатоповерхівкою. Окрім того, вони розповіли про наміри в плані благоустрою прибудинкових територій, встановлення на них нових дитячих майданчиків, ремонту під’їзних шляхів, а також розповіли про свої наміри  капітально відремонтувати фундамент одного з будинків даного мікрорайону.
Заслухавши аргументи забудовника, жителі будинків 1, 5, 7 і 9, що розташовані на вул. Велика Набережна, не погодилися, аби по сусідству з їх будинками найближчим часом  була зведена багатоповерхівка. Вони переконані в тому, що частина земельної ділянки, що входить у межі прибудинкової території і знаходиться на обслуговуванні власників квартир їх будинків і за утримання якої вони сплачують ексвитрати, в подальшому буде в них забрана. Окрім того, представники місцевої громади продовжують вважати, що  на цьому місці не можна будувати багатоповерхівку, бо вона перекриватиме доступ сонячного світла у квартири навколишніх будинків.
Вислухавши обидві сторони, заступник міського голови Дмитро Кравченко наголосив, що він, як представник влади, зацікавлений в тому, щоб у місті будувалося нове житло, а разом з початком будівництва з’являлися нові робочі місця та надходження до міського бюджету, будувалися нові внутрішньоквартальні дороги, ремонтувалися об’єкти старого житлового фонду, у дворах встановлювалися нові дитячі майданчики, одним словом, -  покращувалася б інфраструктура міста. Дмитро Кравченко наголосив, що міська влада намагається створити такі умови, аби обидві конфліктуючі сторони знайшли та прийняли компромісне рішення.  Керівник управління містобудування та архітектури Олександра Волощенко зазначила, що будівництво багатоповерхівки передбачене Генеральним планом, а містобудівна документація оформлена відповідно до державних норм.

Фотогалерея