Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

21 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці лунають останні дзвоники

У Кременчуці лунають останні дзвоники

Травень 27, 2016

У Кременчуці лунають останні дзвоники

27 травня в кременчуцьких школах проходять урочисті лінійки, присвячені завершенню навчально року 2015-2016. Представники міської влади, депутати, керівники підприємств, організацій і установ міста розділяють із колективами загальноосвітніх закладів цю радісну подію. У ліцеї №11 на урочистій лінійці побувала заступник міського голови Ольга Усанова.
Від міського голови Віталія Малецького вона привітала учнівський та педагогічний колектив із успішним завершенням навчального року.  Особисто від себе зазначила, що є випускницею цього навчального закладу, тому щоразу, перебуваючи на подібних заходах, відчуває гордість за зміну, яка росте та навчається в ліцеї. Ольга Усанова звернулася до основних героїв урочистої лінійок, для яких відсьогодні завершується дитинство та наступає відповідальна мить вибору дороги, якою вони йтимуть дорослим життям. Вона побажала  випускникам успіхів у всіх їх починаннях, стати студентами та згодом висококласними спеціалістами в омріяній професії. Заступник міського голови подякувала колективу педагогів, які передають свій досвід і знання своїм учням, які демонструють високі показники в різних напрямках освіти. Ольга Усанова виконала приємну місію та вручила Грамоти та грошові нагороди ліцеїстам, які цього року посіли призові місця в регіональних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад і Малої академії наук. Цього дня також було вручено Грамоту Міністерства науки України за високі досягнення в галузі освіти директору навчального закладу Наталі Биковій. Напутні слова 11-класникм на подальшу добру долю звучали від директора ліцею Наталі Бикової, першої вчительки ліцеїстів. Зворушливими були виступи молодших учнів ліцею, які від усіх  сил старалися, аби їх пісні та вірші старші товариші запам’ятали на все життя, а випускники своїй ліцейній родині подарували останні пісню та Вальс випускників.


Фотогалерея