Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

21 °C

Ви тут: Новини >> До вітань школярів міста з останнім дзвоником – чудовою шкільною традицією –долучились і працівники управління державної реєстрації.

До вітань школярів міста з останнім дзвоником – чудовою шкільною традицією –долучились і працівники управління державної реєстрації.

Травень 27, 2016

До вітань школярів міста з останнім дзвоником – чудовою шкільною традицією –долучились і працівники управління державної реєстрації.

Урочиста лінійка, що пройшла в загальноосвітній школі №9, перетворилась у справжнє яскраве свято. А кращі учні, переможці олімпіад, юні таланти одержали в цей день від директора школи Т.В.Камської заслужені нагороди, а сам колектив школи – відзнаки за активну участь у міських та патріотичних заходах.

І хоча цьогорічні випускники школи лише учні дев’ятих класів начальник управління державної реєстрації Наталія Проценко висловила переконання від імені міської влади, що випускникам не забракне сміливості та наполегливості крокувати до обраної мети: спочатку – продовжити навчання і здобути повну середню освіту, а в подальшому – взяти на себе відповідальність за власну долю, долю нашого рідного міста та за долю України. Вона також висловила щиру вдячність усім працівникам школи,які своїми ідеями,натхненнями та працьовитістю творять майбутнє Кременчука та України.

Після святкового заходу Наталія Проценко ознайомилась із учбовою базою та досягненнями навчального закладу та поспілкувалась із педагогами.Фотогалерея