Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

21 °C

Ви тут: Новини >> Золоті та срібні медалі отримають 73 випускники кременчуцьких шкіл

Золоті та срібні медалі отримають 73 випускники кременчуцьких шкіл

Травень 27, 2016

Золоті та срібні медалі отримають 73 випускники кременчуцьких шкіл

27 травня 2016 року востаннє шкільний дзвоник пролунав для 807 випускників загальноосвітніх закладів міста, які сьогодні отримують атестати про повну загальну середню світу. З них, за відмінне навчання золотими та срібними медалями буде відзначено 73 випускники.  Окрім того, 1 571 дев’ятикласник цьогоріч  має отримати документ про базову загальну середню освіту. Як зазначають в департаменті освіти Кременчука,  вагомим здобутком кременчуцької освіти стали результати участі в обласному етапі олімпіад та МАН. Переможцями і призерами ІІІ (обласного) етапу  Всеукраїнських учнівських  олімпіад у 2015-2016 н. р. стали 119 учнів, всього отримано дипломів І ступеня - 22, ІІ ступеня  - 29, ІІІ ступеня - 68.
Призерами обласного конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України стали 58 учнів шкіл міста. З них диплом І ступеня отримали 8 учнів, ІІ – 27 , ІІ – 23. Дипломи Всеукраїнського конкурсу завоювали 4 учні.
       Цьогорічною гордістю нашого міста стала Бородиня Єлизавета, учениця 11-Б класу Кременчуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10 з поглибленим вивченням англійської мови, яка здобула перемогу та була  нагороджена Почесним похвальним відгуком «IFSES - олімпіада 2016» року (міжнародний форум інженерних та наукових робіт). Одночасно вона отримала  грант для 2-х річного навчання у міжнародній Школі бакалаврата (Швейцарія).  Таку можливість кременчужанка отримала завдяки гранту, який в якості стипендії на навчання в у міжнародній Школі бакалаврата (Швейцарія)  щорічно в обмеженій кількості виділяється талановитій молоді з всього світу. Цього року разом із Єлизаветою Бородинею шанс отримати вищу освіту в цьому престижному навчальному закладі одержали ще лише  4 молоді з різних країн світу.