Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-6 °C
Інформація про роботу транспорту на період дії карантинних заходів

 

На період дії карантинних заходів в місті запроваджено режим обмежень в громадському транспорті:

1.Перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування та міських тролейбусних маршрутах міста Кременчука здійснюється за умови забезпечення водіїв та пасажирів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками,  в кількості не більшій, ніж сукупна кількість місць для сидіння та 50 відсотків місць для стояння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, з оплатою проїзду відповідно до встановлених тарифів.

2. Безкоштовні перевезення в громадському транспорті, що стосуються перевезення міським авто- та електротранспортом,  для всіх пільгових категорій громадян, забезпечуються виключно в період часу з 10-00 год. до 15-00 год. щоденно.

3. Медичні працівники мають право на безкоштовне позачергове перевезення в громадському транспорті, що стосуються перевезення міським авто- та електротранспортом, за умови пред’явлення відповідного посвідчення.