Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C
ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Директор:

Доценко Марина Миколаївна

Графік роботи:

08:00-17:15 (Понеділок-Четвер) 08:00-16:00 (П'ятниця)

Код ЄДРПОУ:

34450973


Адреса:

39600, Полтавська область, м.Кременчук, вул.Небесної Сотні,54

Електронна пошта:

34450973@mail.gov.ua

Телефон:

73-94-61, 73-94-67

Основні завдання та функції:

- Забезпечення в межах визначених законодавством прав членів територіальної громади в сфері соціального захисту населення шляхом здійснення нагляду за додержанням на території міста Кременчука та Потоківського старостинського округу вимог законодавства у цій сфері,  виконання відповідних державних і місцевих програм соціального захисту, надання  населенню якісних соціальних послуг через мережу комунальних підприємств,  установ і закладів соціального обслуговування.

- Забезпечення своєчасного та належного соціального супроводу учасників, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції у період її проведення та/або брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів та членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб.

- Забезпечення взаємодії між різними підрозділами державної влади та місцевого самоврядування, установами, підприємствами, організаціями усіх

форм власності, фізичними та юридичними особами в питанні інформаційної,  роз’яснювальної, матеріальної допомоги.

- Взаємодіє з департаментами, відділами, управліннями, та іншими виконавчими органами Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, постійними комісіями Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, а також з підприємствами, установами та організаціями, об’єднаннями громадян та окремими громадянами.

- Здійснює моніторинг у сфері соціального захисту та обслуговування населення, праці, зайнятості, загальнообов’язкового державного соціального страхування, пенсійного забезпечення; аналізує та прогнозує розвиток процесів у соціально-трудовій сфері відповідної території.

- Сприяє інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство, полегшенню їх доступу до об’єктів соціальної інфраструктури, розвитку системи професійної та соціальної реабілітації осіб з інвалідністю, їх працевлаштуванню.

- Вивчає стан матеріально-побутового забезпечення та потреби соціально  незахищених  громадян,  у  тому  числі  осіб  з інвалідністю,   вживає заходів щодо створення спеціалізованих служб з надання соціальних послуг цим громадянам, вносить до Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області пропозиції щодо створення мережі реабілітаційних центрів, спеціальних підприємств торгівлі, побуту, громадського харчування, медичних закладів для соціального обслуговування цієї категорії громадян.

- Координує та контролює надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

- Сприяє благодійним, релігійним організаціям, окремим громадянам та їх об’єднанням у наданні допомоги соціально незахищеним громадянам. Організовує роботу, пов’язану з наданням благодійної (гуманітарної) допомоги.