Архів новин (сторінка 1)

Починаючи зпоНазва
22.02.2017
Відкритий конкурс на визначення проекту меморіальної форми для увічнення пам`яті учасників, загиблих (померлих) учасників АТО та Революції Гідності в місті Кременчуці триватиме до 01 травня 2017 року. У ньому можуть без будь-яких професійних обмежень брати участь приватні особи, авторські колективи, об’єднання скульпторів та архітекторів.
22.03.2017
Сьогодні міським головою Віталієм Малецьким підписане розпорядження «Про скликання ХX сесії Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання», пленарне засідання якої відбудеться 4 квітня 2017 року.
22.03.2017
Під час робочої наради в рамках засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», що проходила в м.Києві, було обговорено питання відносно того, що Національною комісією, що здійснює регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, не передбачені знижки на енергоносії підприємствам, які надають транспортні послуги населенню та які забезпечують адміністративні одиниці країни вуличним освітленням. В нацкомісії вважають, що понижуючий коефіцієнт негативно впливає на фінансовий стан енергосистеми держави вцілому. Від комісії регіонам надійшли рекомендації щодо економного використання енергоносіїв на місцях, максимального використання внутрішніх ресурсів із подальшим впровадженням енергоефективних технологій на підприємствах. Щодо м.Кременчука, то це стосується, перш за все, тролейбусного управління та КП «Міськсвітло».
22.03.2017
Кременчужани вже звикли, що традиційно з квітня по жовтень у Кременуці за рахунок коштів міського бюджету забезпечується перевезення окремих категорій малозабезпечених громадян на присадибні ділянки. Цього року з бюджету міста на ці цілі виділено 700 тис. грн.
22.03.2017
Міський голова Віталій Малецький повідомив, що під час робочої наради в рамках засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» її учасники мали можливість обговорити хід проведення медичної реформи в Україні з в.о. Міністра охорони здоров’я Уляною Супрун. Він відмітив, що зокрема, ті заходи, які проводяться в медичній галузі нашого міста на сьогоднішній день відповідають стратегічним напрямками загальнодержавного реформування медицини, випереджаючи інші регіони країни.
22.03.2017
Про це повідомив сьогодні на щотижневій апаратній нараді міський голова Віталій Малецький. За словами начальника управління житлово-комунального господарства Івана Москалика, завдяки механізованій техніці з початку проведення у Кременчуці двомісячника чистоти і порядку вдалося прибрати більше 150 км. прибордюрної частини міських доріг.
22.03.2017
Сміття, яке було завезене до Кременчука з міста Львова і висипане у несанкціонованому місті, комунальні служби міста прибрали – про це доповів міському голові на апаратній нараді начальник УЖКГ Іван Москалик. Звичайно, на це були витрачені кошти комунальних підприємств, зокрема, КП «Кременчукводоканал» поніс збитки за прибирання і вивезення сміття, оскільки воно було виявлено саме на території очисних споруд водоканалу, а КАТП 1628 було змушене утилізувати його на Деївському звалищі.
22.03.2017
На щотижневій апаратній нараді міський голова Віталій Малецький розповів про результати робочої наради, що відбулася під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана за участю міських, селищних, сільських голів у рамках засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». Серед того, що розглядалося, було питання стосовно позитивних змін від процесу децентралізації, зокрема, у частині наповнення міських бюджетів. Керівник міста зауважив, що очільник Уряду відзначив, що від початку поточного року міські бюджети отримали додаткові джерела надходжень, в тому числі за рахунок нововведень у Податковому законодавстві. Зокрема, це стосується акцизів за роздрібну реалізацію нафтопродуктів і тютюнових виробів, що залишаються на місцях.
22.03.2017
24 березня о 10.00 год. у відділі технічної літератури буде проведено інформаційний діалог «Влада – бібліотека - громада: приєднуємося до Е-урядування» для слухачів Університету третього віку.
22.03.2017
22 березня КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» проводить прямий ефір із регіональним представником всеукраїнського фонду "Серце до серця" Світланою Пищитою. Розпочнеться він о 15 годині на каналі «Кременчуцькі новини» у ютубі https://www.youtube.com/watch?v=hJ73-7rSHlM