Архів новин (сторінка 1)

Починаючи зпоНазва
26.04.2017
Із 27 квітня у Кременчуці розпочинається проведення заходів у рамках відзначення Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
25.04.2017
До уваги кременчужан пропонуємо програму заходів, учасниками яких вони можуть стати в першу половину «Фестивалю фестивалів «Чумацький шлях».
22.02.2017
Відкритий конкурс на визначення проекту меморіальної форми для увічнення пам`яті учасників, загиблих (померлих) учасників АТО та Революції Гідності в місті Кременчуці триватиме до 01 травня 2017 року. У ньому можуть без будь-яких професійних обмежень брати участь приватні особи, авторські колективи, об’єднання скульпторів та архітекторів.
27.04.2017
Напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги для учасників бойових дій - жителів вулиці Мічуріна, організували святковий захід «Не обміліє пам’яті ріка, в серцях нащадків буде вічно жити». Від імені міського голови Віталія Малецького кременчужан привітала його заступник Ольга Усанова.
27.04.2017
Сьогодні у торгово-розважальному центрі «Європа» відбулося урочисте нагородження переможців та учасників літературно-краєзнавчого конкурсу «Пам'ять роду мого», присвяченого перемозі у ІІ Світовій війні, який проходив за ініціативи Всеукраїнського благодійного фону «Джерело Дніпра». Такий конкурс у Кременчуці проводиться вже вдруге. Юні кременчужани, діди та прадіди яких брали участь у ІІ Світовій війні, або пам’ятають події найжорстокішої війни ХХ століття, розповіли про них у своїх творах, їх зібрано в буклеті «Пам'ять роду мого».
27.04.2017
27 квітня 2017 року перший заступник міського голови Володимир Пелипенко провів робочу нараду з працівниками КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест».
27.04.2017
Розпочалися святкові заходи, присвячені цим державним святам, у мікрорайонах Кременчука. Сьогодні перший заступник міського голови Володимир Пелипенко привітав учасників бойових дій, які мешкають в нагірній частині Кременчука, з наступаючим Днем Перемоги. Святкова програма «Вічна пам’ять солдату-герою» була підготовлена творчими колективами учнівської громади загальноосвітнього закладу №18, ветеранських організацій мікрорайонів №8 і №10 та хору «Любава».
27.04.2017
Завтра о 12.00 год. на базі КДЮСШ №2 (вул. М. Залудяка 5) відбудеться закриття першої Шкільної баскетбольної ліги Кременчука. У змаганнях брали участь 6 команд, із них, 2-і з м. Світловодськ, 4-и - з Кременчука. Впродовж навчального року кожного тижня команди зустрічалися у спортивних суперечках. А вже завтра пройде гра "Зірок", склад якої - це найкращі баскетболісти ліги. В рамках закриття Кременчуцький Міський Центр Фізичного Здоров'я Населення "Спорт для всіх" разом з ГО "Федерація баскетболу Кременчука" будуть нагорождувати переможців! Запрошуємо усіх!
27.04.2017
25 квітня 2017 року з Полтавського обласного збірного пункту до військ направлено 200-ть призовників, де вони будуть проходити службу у елітних військах Збройних Сил України, зокрема Повітряних, частин Головного управління зв’язку, Військово-Морських сил Збройних Сил України, частин оперативного призначення Національної гвардії України а також на інших полігонах і навчальних центрах ЗСУ. Протягом 12-ти чи 18 місяців основним завданням призовників буде оволодіти озброєнням та технікою. В зону проведення АТО призовники направлятися не будуть.
27.04.2017
Завтра, 28 квітня, КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» виконуватиме роботи з миття колесо відбійників на мостовому переході через річку Дніпро. На період проведення яких на мосту не буде вводитися тимчасове обмеження руху для автомобільного транспорту. Просимо вас бути уважними під час керування транспортними засобами та з розумінням поставитися до цих робіт.