Архів новин (сторінка 1)

Починаючи зпоНазва
19.06.2017
Метою проведення якого є розкриття творчого потенціалу городян, виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму та любові до рідного краю, розповсюдження інформації про туристичний потенціал міста та позиціонування Кременчуччини як туристичного центру України.
22.06.2017
За словами першого заступника начальника управління житлово-комунального господарства Катерини Бутенко, у Кременчуці тривають роботи з капітального ремонту внутрішньо квартальних проходів та проїздів. Наразі КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» виконує капітальний ремонт внутрішньоквартальних проходів та проїздів по набережній Лейтенанта Дніпрова ( від вулиці О. Білаша до будинку № 60 по набережній Лейтенанта Дніпрова).
22.06.2017
Про соціальний і правовий захист військовослужбовців, призваних на строкову військову службу
22.06.2017
Напередодні 22 червня - Дня скорботи та вшанування жертв війни в Україні Автозаводською районною адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради у мікрорайонах № 2 та № 4 було проведено заходи. Щоб згадати цю сумну дату в історії нашої країни, зібралися ветерани Другої світової війни, вдови, діти війни, мешканці мікрорайонів, депутати міської ради, військовослужбовці в/ч 3059 Нацгвардії України. Хвилиною мовчання вони вшанували пам'ять полеглих земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.
22.06.2017
Про це повідомив сьогодні на засіданні штабу з підведення підсумків проходження опалювального сезону 2016-2017 років та підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років керівник КП «Кременчукводоканал» Віктор Солодяшкін. Він зазначив, що фінансовий стан підприємства значно покращився і КП «Кременчукводоканал» поступово розраховується з боргами, в тому числі і за спожиті енергоносії. Так, на початок 2017 року заборгованість комунального підприємства перед енергетичною компанією складала 19 млн. грн.
22.06.2017
22 червня КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» проводить прямий ефір із міським епідеміологом Ларисою Коровіною.
22.06.2017
Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням заступника міського голови Валерія Декусара відбулося засідання штабу з підведення підсумків проходження опалювального сезону 2016-2017 років та підготовку теплоелектроцентралей, котелень, теплових мереж та опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
22.06.2017
У Кременчуці з 1 липня на міських маршрутах всі вантажні мікроавтобуси, переобладнані під пасажироперевезення, не повинні виїжджати на лінію. На цьому вчергове було наголошено під час проведення щотижневої апаратної наради. Керівник відділу транспорту Руслан Івашина наголосив, що всі автотранспортні підприємства, автівки яких працюють в режимі «маршрутних таксі» попередження про це отримали заздалегідь. Тож машини, які не відповідають вимогам, мають бути зняті з маршрутів. Разом із тим, головний транспортник міста повідомив, щоб уникнути проблем із перевезенням пасажирів, КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» не переводило електротранспорт на графік руху «літнього періоду», який традиційно вводиться на час відпусток і канікул. На всіх тролейбусних маршрутах буде виставлена максимальна кількість тролейбусів, а саме приблизно 36-38 одиниць.
22.06.2017
КП "Благоустрій Кременчука", КП "Міськсвітло", КАТП-1628, ШРБУ